ViSionary MusiC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ViSionary MusiC

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eurovision İçin Israrlı!

2 posters
YazarMesaj
zknks
Editör
Editör
zknks

Eurovision İçin Israrlı! Empty
MesajKonu: Eurovision İçin Israrlı!   Eurovision İçin Israrlı! I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 7:31 pm

Eurovision İçin Israrlı! 237-31902

Elektronik müziğin önde gelen ismi Hande Yener önceki gece Kumburgaz'da konser verdi. Romeo, Kırmızı, Hipnoz, Kibir gibi en sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 2000 kişilik hayranıyla birlikte seslendiren Yener, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Bir önceki gece "bakkal şarkıcı" polemiği sebebiyle davalık olduğu Demet Akalın'ın sahne aldığı yerde konser veren Yener, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"ARTIK DEMET'E GICIK DEĞiLiM"

Mahkemne tarafından 10 bin lira ödemeye mahkum olduğu iddialarını yanıtlayan Yener, "Ödemem gereken meblağ 10 bin değil üç bin. Ama istiyorsa 10 bin veririm." derken kavgalı durumdan eser kalmadığını ve yaşanan hadisenin geride kaldığını söyledi. Yener; ben artık ona gıcık olmuyorum, o da bana olmuyor sanırım. Ama bu durumdan en çok siz sıkılacaksınız heralde" diye konuştu.

Akalın'ın birlikte konser vermeye hazırım şeklindeki açıklamasından sonra yumuşayan Yener, "ben beste yapıyorum. Kendisine seve seve şarkımı veririm." dedi.

"ANKETLERDE BİRİNCİYİM"

Eurovisiona katılma konusunda isteğini sürdüren Yener, "Yapılan anketlerden birinci çıkıyorum. Beni halk kabullendi ama bazı otoriteler zor kabul ediyor. Ama çok iyi temsil edeceğime inanıyorum. Eğer kısmet olursa, ne yapacağımı göstereceğim. Benim böyle bir şey yapmaya enerjim var" dedi. Hadise'nin aldığı dördüncülüğün iyi bir sonuç olduğunu söyleyen Yener, kendsinin katılması durumunda birinci olabileceğine inandığını ifade etti. "Birinci olmak önemli değil, birinci kalmak önemli" diyen Yener, "Dünyayla yarışmam lazım. Türkiye'de yarışacak kimse yok." diyerek iddialı konuştu.

Sevgilisi Kadir Doğulu ile tarih aldıkları halde bir türlü evlenemeyen Yener, "Biz böyle çok mutluyuz. Ben de Bülent Ersoy gibi bekar kalmak istiyorum."dedi.

"LEZBİYEN SANATÇI ÇOK"

Geçtiğimiz haftalarda eşcinsel yürüyüşüne katılan Yener, "Kötüden yana olupta sessiz kalmak yerine zor durumda olanın yanında durmayı tercih ettim. Normalde gruplarla hareket eden bir insan değilim ama ölüm veya bir insanın hayatı söz konusu olunca tarafsız kalamadım. Ben de onlardan yana olmayı göze aldım" diye konuşurken "camiamızda da çok lezbiyen var" diyerek iddialı konuştu.
_-quitar-_
Editör
Editör
_-quitar-_

Eurovision İçin Israrlı! Empty
MesajKonu: Geri: Eurovision İçin Israrlı!   Eurovision İçin Israrlı! I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 8:52 pm

Bence Hande Yener Olabilir...Eurovisionada Düşünülebilir Bir Sanatçı Wink
https://visionarymusic.yetkin-forum.com

Eurovision İçin Israrlı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Röportaj : 4Yüz ile Eurovision üzerine
» Türkiye Eurovision Şarkı Yarışması'nı Kazanırsa İstanbul'a Gider Misiniz?
» Bu yıl yarı finalde SIFIR PUAN ile sonuncu olan Çek Cumhuriyeti, EUROVISION'A KATILMIYOR
» Cep telefonunuzu oyun oynamak için kullanıyor musunuz?
» Türkiye Tiyatrolar Buluşması 2009 HAYATI DEĞİŞTİRMEK İÇİN!...