ViSionary MusiC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ViSionary MusiC

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kenan Doğulu-Patron

2 posters
YazarMesaj
_-quitar-_
Editör
Editör
_-quitar-_

Kenan Doğulu-Patron Empty
MesajKonu: Kenan Doğulu-Patron   Kenan Doğulu-Patron I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 12:24 am

Kenan Doğulu-Patron 2607
Kenan Doğulu 3 yıl aradan sonra “Patron” adını verdiği yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Hazırlıklarını İstanbul, Los Angeles ve Londra arasında mekik dokuyarak gerçekleştiren Kenan Doğulu’nun 13. stüdyo albümü “Patron” müzikseverlerle buluşuyor.

Müzik direktörlüğünü Ozan Doğulu ve Kenan Doğulu’ nun yaptığı albumde tüm şarkıların söz ve müzikleri ise Kenan Doğulu imzası taşıyor. Coşku Turan , Bora Uzer ve Devrim Karaoğlu’nun da aranjör olarak katkıda bulunduğu albumde 15 şarkı yer alıyor. Prodüktörlüğünü Doğulu Productions’ın yaptığı ve Doğan Müzik Company tarafından yayınlanacak “Patron” albümünün çalışmaları 54 kişilik dev bir ekiple yürütüldü.

“Patron” şarkısı ile aslında herkesin kendi kendisinin patronu olduğunu vurgulayan Kenan Doğulu aynı zamanda kadın erkek ilişkilerinde de "kim patron?" sorusunu herkese sorduruyor.
Albümdeki Şarkılar:
1-Patron
2-Rütbeni Bileceksin
3-Öp
4-Anlıyor musun?
5-Etme
6-Beyaz Yalan
7-Aşkkolik
8-Kıskanıyorum
9-En Kıymetlim
10-Olur mu?
11-Söylerdim
12-Cadı Kazanı
13-Salak
14-Şimdi&Burada
15-Sevdim
https://visionarymusic.yetkin-forum.com
dinchell
Üyeler
Üyeler

Kenan Doğulu-Patron Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu-Patron   Kenan Doğulu-Patron I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 1:18 am

rütbeni bileceksin dışiında pek beğendiğim olmadı ama genel olarak başarılı bi albüm olmuş bence..yakışır kenana

Kenan Doğulu-Patron
1 sayfadaki 1 sayfası